Annika Strandhäll

Socialförsäkringsminister: 22 januari 2019 – 1 oktober 2019. Socialminister: 27 juli 2017 - 21 januari 2019. Socialförsäkringsminister: 3 oktober 2014 – 26 juli 2017.

Innehåll från Annika Strandhäll

Prenumerera

Totalt 715 träffar.